Kancelarija za Međunarodnu saradnju Visoke strukovne škole – Internacionalni centar za profesionalne studije, Beograd objavljuje rezultate Javnog poziva za Erazmus+ mobilnost studenata u svrhu studiranja – AMEU Maribor, Slovenija, objavljenom na zvaničnom sajtu škole 29.05.2024.

Nakon selekcije kandidata, Komisija za izbor kandidata za učešće na programu mobilnosti, prema Pravilniku o međunarodnoj mobilnosti studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja Visoke strukovne škole – Internacionalni centar za profesionalne studije, Beograd, odlučuje da Erazmus+ mobilnost studenata u svrhu studiranja dodeli Martini Balažević i Stefanu Janiću.

Protiv odluke o odabiru kandidata, kandidat može da podnese žalbu u roku od 8 dana od objave rezultata Javnog poziva na sajtu škole, putem elektronske pošte na adresu international@iceps.edu.rs. Kandidat će pisanim putem biti obavešten o odluci i odgovoru na žalbu u roku od 5 dana od prijema žalbe.