ICEPS širi svoj tim!

KOORDINATOR UPISA STUDENATA U SRBIJI I VAN ZEMLJE

Opis posla:

  • promocija Škole na području Republike Srbije i u određenim zemljama u inostranstvu
  • uspostavljanje kontakta sa potencijalnim studentima i njihovo informisanje vezano za upis i druge aktivnosti Škole
  • marketinške aktivnosti u cilju promovisanja Škole i upisa studenata
  • uspostavljanje kontakta sa potencijalnim kooperantima i njihovo informisanje o aktivnostima Škole
  • permanentna saradnja sa Upravom Škole
  • honorarni angažman (u slučaju odličnih rezultata moguć je i radni odnos)

Neophodne kvalifikacije/uslovi:

  • izuzetna komunikativnost
  • sposobnost prezentacije i javnog nastupa
  • fleksibilno radno vreme (česta putovanja)
  • kreativnost
  • razvijen timski duh

Prednosti:

  • prethodno iskustvo na sličnom poslu, u direktnoj prodaji ili zastupništvu privatne ili strane kompanije
  • posedovanje agencije za marketinške usluge
  • vozačka dozvola B kategorije

Konkurs je otvoren do popunjavanja pozicija (više lokacija). Prijave sa biografijom i fotografijom poslati na e-mail adresu: uprava@iceps.edu.rs

E-mail obavezno nasloviti (subject): Konkurs za poziciju koordinatora upisa studenata.