Komora medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara Srbije još jednom je prepoznala vrednost visokog obrazovanja zdravstvenih radnika i potvrdila kredibilitet naše Škole uvrstivši 236 studenata ICEPS-a među dobitnike finansijskih sredstava namenjenih formalnom obrazovanju.

Ovu podsticajnu meru Komora realizuje svake godine u vidu javnog poziva za podnošenje zahteva za dodelu finansijskih sredstava namenjenih školovanju članova Komore u visokoškolskim ustanovama na osnovnim strukovnim i akademskim studijama prvog stepena zdravstvene struke.

Uz ovu meru i jedinstvenu organizaciju studija na ICEPS-u, posebno prilagođenu zaposlenima, zdravstveni radnici imaju mogućnost školovanja i usavršavanja bez velikog opterećenja radnog vremena i budžeta. Pored toga, studenti ICEPS-a koji su u radnom odnosu imaju i brojne dodatne pogodnosti o čemu detaljnije možete pročitati OVDE.