KBC “dr Dragiša Mišović – Dedinje” i ICEPS

January 31, 2019

KBC “dr Dragiša Mišović – Dedinje” i ICEPS

08.01.2019.

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da je ICEPS potpisao Ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji sa KBC “dr Dragiša Mišović – Dedinje” iz Beograda. U pitanju je zdravstvena ustanova sa veoma dugom tradicijom i visokim renomeom. Kliničko – bolnički centar je organizovan po savremenim principima zdravstvene zaštite, koji pruža zdravstvene usluge visokih standarda uz primenu najsavremenijih dijagnostičkih i terapeutskih procedura. KBC “dr Dragiša Mišović – Dedinje” kao nastavna baza ICEPSa, predstavlja značajnu zdravstvenu ustanovu, gde će naši studenti obavljati praksu iz mnogih predmeta a sve u kontaktu sa najasvremnijom dijagnostkom i sa poznatim stručnjacima, specijalistima iz različitih oblasti.

Dobro došli na ICEPS!